DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

"Sadziedis" turpina aktīvi koncertēt un gūst panākumus

Dobeles Valsts ģimnāzijas koris "Sadziedis" arī aprīlī turpināja aktīvi koncertēt un piedalīties dažādos pasākumos. Par  jaunākajām aktivitātēm informē kora diriģenti Raimonds un Sandra Bulmeri.

"17. aprīlī koris piedalījās divos pasākumos Lietuvā. Pirmais bija Šakiai rajona jauniešu un bērnu koru festivāls, kur "Sadziedis" uzstājās kā goda viesis, saņemot grandiozus aplausus par latviešu tautas dziesmu apdaru izpildījumu. Tās pašas dienas vakarā kolektīvs piedalījās koncertā ar Jurbarkas kultūras centra jauniešu kori un tā diriģenti Danuti Lapieni, kura mūs uzaicināja ciemoties. Koncerts notika pareizticīgo baznīcā, kuru tagad izmanto kā koncertzāli un izstāžu zāli. Mūs uzņēma ģimenēs, un nākošajā dienā devāmies uz Klaipēdu, kur apmeklējām Jūras muzeju un Delfināriju.

26. aprīlī "Sadziedis" piedalījās Latvijas skolu jaunatnes XII dziesmu svētku Zemgales koru skatē, kur starp 10 jauktajiem koriem ieguva 2. augstāko punktu skaitu -  44,6 - un 1. pakākpi.

27. aprīlī koris devās uz Saldu, lai, kopā dziedot, sveiktu Saldus BJC jaukto kori "Ameno" un viņu diriģenti Diānu Demiteri "Ameno" 10 gadu jubilejā."

Foto no kora albuma

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

Jaunumi