DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

  • Ģimnāzijas administrācijas komanda
  • Latviešu valodas un literatūras skolotājas
  • Svešvalodu metodiskās komisijas pedagoģes
  • Dabaszinību un matemātikas skolotāji
  • Vēstures, kulturoloģijas, sociālo zinību un psiholoģijas pedagoģes
  • Mājturības, tehnoloģiju, sporta, vizuālās mākslas un mūzikas pedagogi

Skolotāji

Atjaunots:

Dobeles Valsts ģimnāzijas skolotāji 2019./2020.m.g.

  1. INESE DIDŽE,  direktore
  2. AIJA JAKOVĻEVA,  direktores vietniece izglītības jomā, informātikas skolotāja
  3. GITA JĀKOBSONE,  direktores vietniece izglītības jomā, 10.K klases audzinātāja
  4. KRISTĪNE PAKULE,  direktores vietniece izglītības jomā, 10.A1 klases audzinātāja
  5. ANDRIS JAKOVĻEVS,  skolas pārzinis, mājturības un tehnoloģiju skolotājs
  6. IVETA MEIJA,  sociālā pedagoģe, sociālo zinību skolotāja, 12.A1 klases audzinātāja
  7. GUNTA PELNĒNA, metodiķe
  8. GUNDA AKERMANE,  bibliotekāre, 12.BK klases audzinātāja
  9. MARĪTE BARAKAUSKAITE,  mājturības un tehnoloģiju skolotāja, 11.A2 klases audzinātāja
  10. ANDRA BULMERE,  vācu valodas skolotāja, 10.B klases audzinātāja
  11. RAIMONDS BULMERS,  mūzikas skolotājs
  12. SANDRA BULMERE, interešu izglītības skolotāja
  13. JANA BŪDNIECE, ģeogrāfijas skolotāja
  14. GUNDEGA ČIVČE-VAIVADE, matemātikas skolotāja, 7.A  klases audzinātāja
  15. SARMĪTE DUDE,   ķīmijas skolotāja
  16. GUNTRA ENGELSONE, ģeogrāfijas skolotāja
  17. SOLVITA MIGLINIECE,  ekonomikas  un komerczinību skolotāja
  18. VIJA ELARTE,  latviešu valodas un literatūras skolotāja
  19. ELITA FREIJA,  angļu valodas skolotāja
  20. DAINA GLUŠAKA,  informātikas un matemātikas skolotāja
  21. GITA HEISTERE,  bioloģijas skolotāja
  22. ŽANNA KOPANOVA,  krievu valodas skolotāja, 10.A2 klases audzinātāja
  23. DITA LEINERTE,  psiholoģijas skolotāja
  24. ILZE OSE, latviešu valodas un literatūras skolotāja, 7B klases audzinātāja
  25. INGA OZOLIŅA,   vizuālās mākslas skolotāja
  26. INDRA PODIŅA, informātikas skolotāja
  27. AIJA PROKOPOVA, vēstures, filozofijas, politikas un tiesību skolotāja, 9.A klases audzinātāja
  28. PĒTERIS PUĶĪTIS,  fizikas skolotājs
  29. JEĻENA RAŅĶE,  krievu valodas skolotāja
  30. AIVA RITUMA,  matemātikas skolotāja
  31. VĒSMA RONE,  latviešu valodas un literatūras skolotāja
  32. OLGA ROŽKO, krievu valodas skolotāja
  33. TATJANA SAVICKA,  angļu valodas skolotāja, 8.B klases skolotāja
  34. SILVIJA SMILTNIECE,  kulturoloģijas un vēstures skolotāja
  35. DZINTRA STŪRE,  karjeras konsultante, 11.BK klases audzinātāja
  36. JOLANTA ŠAKNERE,  matemātikas skolotāja, 12.A2  klases audzinātāja
  37. VALDIS TENSONS,   interešu izglītības skolotājs
  38. LIGITA URBELE,   sporta skolotāja, 9.B  klases audzinātāja
  39. LAILA VANADZIŅA,  matemātikas skolotāja
  40. RUTA VEIDEMANE,  latviešu valodas un literatūras skolotāja
  41. ĒRIKS ZAREMBA,  sporta skolotājs
  42. VILHELMĪNE ZARIŅA, ģeogrāfijas skolotāja
  43. GITA ZIEMELE-TRUBAČA, angļu valodas skolotāja, 8.A klases audzinātāja
  44. INETA ŽEIERE,  dabaszinību, ķīmijas un fizikas skolotāja, 11.A1 klases audzinātāja