DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

Gatavojamies lielajiem remontdarbiem

Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēniem  Lielās talkas uzdevumi bija jāveic 27. un 28. maijā, atbrīvojot vairākas ģimnāzijas ēkas telpas paredzētajiem remontdarbiem.

8., 10. un 11. klašu skolēniem darāmā netrūka. No bibliotēkas uz vienu no trešā stāva kabinetiem bija jāpārnes grāmatu plaukti un grāmatas, kas uz pagaidu mājvietu ceļoja "dzīvajā ķēdē" – no rokas rokā. Kā informēja bibliotekāre Gunda Akermane, pāris stundu laikā caur skolēnu rokām "izgāja" aptuveni 10000 grāmatu.

Vienlaikus tika atbrīvoti bioloģijas un ķīmijas kabineti, jo šos mācību priekšmetus turpmāk ģimnāzisti apgūs topošajā Dabaszinātņu mācību centrā. Uz citām telpām tika pārvietoti datori,  monitori un pārējā IT tehnika. Skolēni arī nogādāja norādītajās vietās maisus ar makulatūru.

Kā jau vēstīts iepriekš, plašāki vai mazāki remontdarbi ģimnāzijas ēkā skars 14 telpas, tiks īstenotas vēl citas pārbūves ieceres. Ģimnāzijas saimnieks Andris Jakovļevs norāda, ka arī augustā tiks rīkotas kabinetu kārtošanas talkas, aicinot skolēnus būt gataviem pirms mācību gada sākuma iesaistīties skolas telpu sagatavošanā jaunajam darba cēlienam.

Sagatavoja laborante Sarmīte Rone

Autores foto

Grāmatas "ceļo" pa skolēnu ķēdi.

Bioloģijas kabinets un sagatavotava gatavojas pārcelties uz citu mājvietu.

Arī ķīmijas kabineta ierastajā telpā vairs nebūs.

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

Jaunumi