Baltijas čempionāts triatlonā

11.jūnijā Alūksnē norisinājās Baltijas čempionāts triatlonā. Galvenā sacensību daļa bija Elites starts gan sievietēm, gan vīriešiem. Sacenību formāts bija supersprints - 375m jāpeld,11km jābrauc ar velo un 2,5km skriešana.

Dobeles Valsts ģimnāzijas skolnieces Beate Jansone 8.A un Beāte Bula 10.IV šajā distancē pārstāvēja Latviju. Peldēšanā ātrākā bija Beāte Bula, ar riteni abas meitenes brauca kopā un beigās atlika tikai noskriet. Par Baltijas čempioni kļuva Beate Jansone, otro un trešo vietu ieguva igauņu sportistes. Beāte Bula finišēja ceturtajā vietā.

Vēlāk starts tika dots vecumu grupām. Distances garums bija tāds pats kā Elitei - supersprints. Šeit startēja Elīza Gustiņa 7.C un Rūdolfs Žideņš 7.B. Elīza finišēja 4.vietā, Rūdolfs - 5.vietā.

Un sacensību noslēgumā Beāte Bula startēja sprinta distancē - 750m jāpeld, 20km jābrauc ar velo un 5km jāskrien. Beāte izcīnīja pārliecinošu uzvaru un kļuva par Latvijas čempioni sprinta distancē.